top of page

ПРО НАС:

Вітаємо Вас! Якщо Ви потрапили на наш сайт, це означає, що у вашому житті намічається свято, а наша команда з величезним задоволенням готова Ваше святе прикрасити. Хочете розфарбувати будні коханої людини в яскраві кольори? Шукаєте оригінальний презент до дня народження або ювілейної дати, який запам' ятається надовго?

Хороший подарунок і відмінний настрій - це не завжди витончено оформлена коробка з дорогим вмістом. Дивовижним сюрпризом, що піднімає настрій, все частіше стають різноколіьорові, повітряні мега-букети, доставлені до дверей! Не пробували?! Ви багато що пропустили, а це є причиною подзвонити нам прямо зараз!!

У нашому арсеналі повітряні кульки будь-якого кольору, розміру і форми, ми плетемо з них гірлянди, збираємо у фонтани, творимо фігури, а іноді запускаємо в небо. "Шарик+" створює настрій, використовуючи в оформленні тематичних майданчиків повітряні кулі. Аеродизайн - єдиний спосіб перетворити сумовите приміщення в рекордно короткі терміни. Оригінальні композиції і фігури з повітряних куль оцінять не лише діти, але і дорослі : мультяшні квіти, фантастичні фігури заввишки в стелю, казкові персонажі, велетенські арки, гірлянди, стойки, ланцюжки - усе це воістину заворожливе видовище! Що може бути краще повітряних куль?Правильно, багато повітряних куль! Здивувати кохану людину, перетворивши звичайний день на справжнє свято для душі, зустріти з пологового будинку дружину, привітати малюка з днем народження - ми готові виконати будь-яке бажання! Можливості, які сьогодні відкривають перед нами виробники карнавальної продукції, безмежні. Латексні, гелієві, фольговані кулі усіх забарвлень і форм, кулі зі світлодіодами - вибирайте на свій смак! Компанія "Шарик+" готова продемонструвати усі свої навички і уміння. Максимальний ефект і видовищність гарантуємо.

Ми гарантуємо:

  • Виконання робіт по прикрасі залу в строго обумовлені терміни

  • Надання широкого вибору варіантів оформлення залу

  • Якісне виконання усіх робіт

  • Використання тільки безпечних матеріалів

  • Індивідуальний підхід

І усе це ви отримаєте за дуже помірну плату. Адже надання високої якості послуг за доступну вартість - ця головна перевага нашої компанії.

 

bottom of page