top of page

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Працюємо з 8:00 - 19:00, доставка цілодобово!

Увага! "Шарик+" це майстерня повітряних і гелієвих куль! Робіть замовлення завчасно або як мінімум за 2 години, щоб ми змогли його підготувати безпосередньо до Вашого приходу або встигли доставити за потрібною адресою. Дякую за розуміння.

ОПЛАТА
Передоплата від 50% або повна сплата на картку банку.

ДОСТАВКА

Ми здійснюємо доставку куль у будь-який район м. Запоріжжя і по Запорізькій обл.
У нас Ви завжди зможете замовити кулі (повітряні і гелієві, фігури, квіти, композиції) з доставкою. І можете бути упевнені, ваші кулі приїдуть до Вас вчасно і в цілісності!

 

Щоб зробити замовлення на доставку повітряних куль, оформлення повітряними кулями, подарунки з повітряних куль, Вам необхідно:

  • Подзвонити нам по телефонах 066-40-27-225, 097 730-90-51 або написати Viber 066-40-27-225

  • Повідомити дату, час доставки, адресу доставки, контактний телефон і код куль який Ви вибрали. Або пислати фото обраних куль та всі дані по замовленню на Viber.

Змінити умови доставки або відмовитися від доставки необхідно не менше чим за добу.
Вибраний Вами букет або композицію кульок, наш кур'єр, у повній цілості доставить до місця призначенню і вручить адресатові!
На нашому сайті можливо замовити доставку в день оформлення замовлення, але краще оформляти замовлення заздалегідь (за 2-3 дні). Для доставки Ви можете вибрати будь-який час.

Ми зробимо усе можливе, щоб привезти кульки вчасно. Але, час доставки може бути нами змінено на +/- 30 хвилин. Все залежить від логістики і пунктуальності попередніх клієнтів. У вказаний Вами інтервал часу Ви маєте бути на місці для прийому замовлення, оскільки чекати замовника більше 10 хв. у нас немає можливості.

 

2 пам'ятка  на українському.jpg
3 пам'ятка пакет на українському.jpg
bottom of page