top of page

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Працюємо з 8:00 - 19:00, доставка цілодобово!

Увага! "Шарик+" це майстерня повітряних і гелієвих куль! Робіть замовлення завчасно або як мінімум за 2 години, щоб ми змогли його підготувати безпосередньо до Вашого приходу або встигли доставити за потрібною адресою. Дякую за розуміння.

ОПЛАТА
Передоплата від 50% або повна сплата на картку банку.

ДОСТАВКА

Ми здійснюємо доставку кульок та куль містом Запоріжжя: Хортицький, Дніпровський, Вознесенівський, Олександрівський, Заводський, Шевченківський районам, Південний, Космос. Ви також зможете замовити доставку кульок до населених пунктів Запорізького р-ну та області: Матвіївка, Кушугум, Балабине, Малокатеринівка, Біленьке, Розумівка, Володимирське, Нижня та Верхня Хортиця, Бабурка, Слобідка, сел. Сонячне, Канцерівка, Високогірне, Скворцове, Військбуд.
У нас Ви завжди зможете замовити кулі (повітряні і гелієві, фігури, квіти, композиції) з доставкою. І можете бути упевнені, ваші кулі приїдуть до Вас вчасно і в цілісності!

Также мы вовремя выполним доставку шариков и шаров по городу Запорожью: Хортицкой, Днепрвский, Вознесеновский, Александровский, Заводский, Шевченковский районам, Южный, Космос. Вы также сможете заказать доставку шариков к населенным пунктам Запорожского р-на и области: Матвеевка, Кушугум, Балабино, Малокатериновка, Беленькое, Разумовка, Владимирское, Нижняя и Верхняя Хортица, Бабурка, Слободка, пос. Солнечный, Канцеровка, Высокогорное, Скворцово, Военстрой.

 

 

доставка

Щоб зробити замовлення на доставку повітряних куль, оформлення повітряними кулями, подарунки з повітряних куль, Вам необхідно:

  • Подзвонити нам по телефонах 066-40-27-225, 097 730-90-51 або написати Viber 066-40-27-225

  • Повідомити дату, час доставки, адресу доставки, контактний телефон і код куль який Ви вибрали. Або пислати фото обраних куль та всі дані по замовленню на Viber.

Змінити умови доставки або відмовитися від доставки необхідно не менше чим за добу.
Вибраний Вами букет або композицію кульок, наш кур'єр, у повній цілості доставить до місця призначенню і вручить адресатові!
На нашому сайті можливо замовити доставку в день оформлення замовлення, але краще оформляти замовлення заздалегідь (за 2-3 дні). Для доставки Ви можете вибрати будь-який час.

Ми зробимо усе можливе, щоб привезти кульки вчасно. Але, час доставки може бути нами змінено на +/- 30 хвилин. Все залежить від логістики і пунктуальності попередніх клієнтів. У вказаний Вами інтервал часу Ви маєте бути на місці для прийому замовлення, оскільки чекати замовника більше 10 хв. у нас немає можливості.

 

пам'ятка про кулі
пам'ятка про кулі
пакет для транспортування куль
bottom of page